Obecna rzeczywistość

Przyszło nam żyć w bardzo, ale to bardzo specyficznych czasach. Wokół szaleje nie tylko groźny wirus, ale równie groźna (o ile nie znacznie groźniejsza!) recesja i kryzys. Wielu ludzi obawia się utraty pracy i braku środków do życia. Spada zaufanie do produktów bankowych, ludzie nie chcą inwestować z obawy przed stratami. Ma to poważny wpływ nie tylko na ekonomię, ale na wszelkiego rodzaju branże, w których pieniądze po prostu muszą „krążyć”.

Wiele agencji marketingowych traci klientów. I mowa tu zarówno o agencjach digitalowych jak i firmach generujących leady. Ze względu na złożoność ich pracy (np. rozbudowane call center) nie ma możliwości, lub jest ona skrajnie utrudniona, aby cała firma mogła przejść na pracę zdalną.

Mamy zatem do czynienia z kryzysem, który przebija ten z 2008 roku, a na myśl przywodzi najgorsze skojarzenia z czarnym czwartkiem roku 1929.

Ludzie potrzebują pieniędzy, to jasne jak słońce, więc możliwości ich zarabiania poprzez pracę w domu jest na wagę złota. Wpisując odpowiednią frazę w Google możemy znaleźć mnóstwo ofert:

  • wypełnianie ankiet
  • kursy internetowe
  • klikanie ofert bankowych
  • webinary
  • oferty inwestycyjne

… i wiele innych. Tu pojawia się jednak szansa dla Ciebie jako dla partnera marketingowego!

Oto…

czas marketingu afiliacyjnego.

Żyjemy w czasach mediów społecznościowych i bardzo rozbudowanego życia wirtualnego. Okazji i miejsc do promowania produktów jest cała masa. Facebook, Instagram, Twitter, Google, Taboola – to wszystko narzędzia, dzięki którym Twoje działania mogą przynieść realny zysk.
Ludzie muszą zabijać nudę, bawić się i… uczyć! Pomyśl o ofercie polecającej LingProfit, która stanowi atrakcyjną opcję na rynku marketingu afiliacyjnego.
Naszym flagowym produktem jest Fast Phrases czyli kurs nauki języków obcych. Program afiliacyjny oparliśmy o modele CPL, CPS i RevShare oferując najwyższe wynagrodzenie na rynku (aż do 40%!), szybką i terminową płatność w cyklu miesięcznym, 120-dniowy okres przechowywania plików cookie oraz doskonały całodobowy help desk dla partnerów. Co więcej, dla afiliantów, którzy zarejestrują się do końca maja mamy miesiąc subskrypcji Fast Phrases na wybrany język za darmo. Możesz zatem uczyć się języka i zarabiać pieniądze. Czy to nie brzmi idealnie? Każdy partner jest dla nas bardzo ważny i staramy się zapewnić najlepsze możliwe wsparcie, takie jak przygotowanie stron sprzedażowych, analiza zasad, zwykle najlepsza sprzedaż, wskazówki dotyczące współpracy i materiały sprzedażowe. Wykorzystaj nasz program, nasze narzędzia i wiedzę, aby zwiększyć swoje zarobki.

To jedna z opcji, których jest oczywiście znacznie więcej. W obecnej sytuacji musisz wykorzystywać wszystkie możliwości. Epidemia COVID-19 zmieniła zasady gry i to od Ciebie zależy, czy dostosujesz się i dołączysz do drużyny prężnie rozwijającej się i dającej możliwości zarobku, czy zostaniesz na aucie. Wszystko zależy od Ciebie, działaj!